Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Sezon 2014/2015 zakończył się już ponad miesiąc temu, więc najwyższy czas, aby podsumować trzecią zimową edycję naszego Typera i przyznać nagrody dla uczestników zabawy.

Przede wszystkim musimy pogratulować użytkownikowi Glon, który wygrał klasyfikację generalną już drugi rok z rzędu! O ile w drugiej edycji walka toczyła się do samego końca, a różnica była naprawdę niewielka, to tym razem użytkownik z Torunia pokonał kolejnych uczestników o ponad 500 punktów.

Dodajmy, że Glon wygrał również klasyfikację Pucharu Kontynentalnego kobiet i plasował się na podium w dwóch innych (CoC mężczyzn i FIS Cup), a także zajął drugie miejsce w tabeli medalowej. Te wyniki potwierdzają, że kluczem do sukcesu w generalnej klasyfikacji Typera są głównie zawody niższej rangi - choć oczywiście nie można pozwolić sobie na większe straty w Pucharze Świata.

Skoro jesteśmy przy najwyższej lidze - klasyfikację PŚ panów wygrał Jerry91, PŚ pań - kosmita, a w rankingu za drużynowe konkursy PŚ na najwyższym stopniu podium wspólnie stanęli korusDawid123456.

Klasyfikacja CoC mężczyzn należała do użytkownika lipa16, w FIS Cup zwyciężył mariusz1234z, który znalazł się również na szczycie tabeli medalowej.

Trzy ostatnie klasyfikacje obejmują mniejszą liczbę konkursów, rozgrywanych w krótszym czasie - w przypadku mistrzostw świata w Falun wygrał mądrek, wyniki MŚ juniorów najlepiej wytypował toms66, a zwycięstwo w TCS należało do tracha00.

Zwycięzcy powyższych klasyfikacji i użytkownicy z podium rankingu ogólnego otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Eurosport Polska i firmę STS.

Klasyfikacja Typera w sezonie 2014/2015 objęła wyniki 100 konkursów różnej rangi. W zabawie wzięło udział aż 1337 użytkowników. Ośmiu z nich udało się zdobyć maksymalną zdobycz punktową w pojedynczym typowaniu.

Zwycięzcom gratulujemy - w najbliższym czasie skontaktujemy się z Wami w sprawie wysyłki nagród. Wszystkim użytkownikom serdecznie dziękujemy za udział w naszej grze i zachęcamy do ponownego spróbowania swoich sił w kolejnym sezonie.