Program 52. Turnieju Czterech Skoczni | |
OBERSTDORF | |
Niedziela, 28.12.2003 | |
11.30 13.45 |
oficjalny trening kwalifikacje |
Poniedziałek, 29.12.2003 | |
12.00 13.45 14.45 |
seria próbna 1. seria konkursowa 2. seria konkursowa |
GARMISCH-PARTENKIRCHEN | |
Środa, 31.12.2003 | |
11.30 13.45 |
oficjalny trening kwalifikacje |
Czwartek, 01.01.2004 | |
12.00 13.45 14.45 |
seria próbna 1. seria konkursowa 2. seria konkursowa |
INNSBRUCK | |
Sobota, 03.01.2004 | |
11.30 13.45 |
oficjalny trening kwalifikacje |
Niedziela, 04.01.2004 | |
12.00 13.45 14.45 |
seria próbna 1. seria konkursowa 2. seria konkursowa |
BISCHOFSHOFEN | |
Poniedziałek, 05.01.2004 | |
11.30 13.45 |
oficjalny trening kwalifikacje |
Wtorek, 06.01.2004 | |
12.00 13.45 14.45 |
seria próbna 1. seria konkursowa 2. seria konkursowa |
Nagrody pieniężne 52. Turnieju Czterech Skoczni
Pula nagród na 52. Turnieju Czterech Skoczni wynosi, zgodnie z ustaleniami Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS), 70 000 franków szwajcarskich i będzie podzielona między 10 najlepszych skoczków w klasyfikacji końcowej:
1. 30 000 CHF
2. 15 000 CHF
3. 10 000 CHF
4. 6 000 CHF
5. 3 000 CHF
6. 2 000 CHF
7. 1 000 CHF
8. 1 000 CHF
9. 1 000 CHF
10.1 000 CHF
Oprócz tego zwycięzca dostanie samochód PKW Nissan x-trial warty 33 000 EUR.
Uczestnicy TCS
Swój udział w 52. Turnieju Czterech Skoczni zapowiedziały reprezentacje 25 krajów:
Austria, Białoruś, Bułgaria, Chiny, Czechy, Estonia, Finlandia, Francja, Gruzja, Niemcy, Włochy, Japonia, Kazachstan, Kirgistan, Korea, Holandia, Norwegia, Polska, Rosja, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, USA.
Osobistości TCS
Honorowym gościem będzie były austriacki skoczek Walter Habersatter, zwycięzca z Bischofshofen z 06.01.1959 roku.
Długoletni szef OK skoków na skoczni Bergisel w Innsbrucku, Dietmar Hemerka został wybrany następcą Hansa Ostlera i przez następne trzy lata będzie prezydentem Komitetu Organizacyjnego Turnieju Czterech Skoczni.
Więcej o Turnieju Czterech Skoczni:
Historia TCS >>
Zasady TCS >>
Zwycięzcy TCS >>
TCS przed rokiem >>
Informacje o skoczniach TCS:
Oberstdorf >>
Garmisch-Partenkirchen >>
Innsbruck >>
Bischofshofen >>
Transmisje TV:
TVP1 przeprowadzi bezpośrednie transmisje ze wszystkich czterech konkursów TCS:
29.12.2003 - godz. 13.30
01.01.2004 - godz. 13.30
04.01.2004 - godz. 13.30
06.01.2004 - godz. 13.30
Konkursy oraz kwalifikacje będziemy mogli obejrzeć na żywo w niemieckiej stacji RTL:
28.12.2003 - godz. 13.45
29.12.2003 - godz. 13.45
31.12.2003 - godz. 13.45
01.01.2004 - godz. 13.45
03.01.2004 - godz. 13.45
04.01.2004 - godz. 13.45
05.01.2004 - godz. 13.45
06.01.2004 - godz. 13.45
Eurosport wyemituje kwalifikacje oraz konkursy z opóźnieniem.
Zapraszamy też do relacji LIVE z konkursów i kwalifikacji w naszym serwisie - LIVE >>
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |