Wyniki I treningu |
|||
l.p. | skoczek | kraj | odl. |
1. | Ahonen Janne | FIN | 133,5 |
2. | Pettersen Sigurd | NOR | 130.5 |
3. | Hannawald Sven | GER | 127.5 |
4. | Małysz Adam | POL | 127.5 |
5. | Hoellwarth Martin | AUT | 126.5 |
6. | Hautamaeki Matti | FIN | 125 |
7. | Uhrmann Michael | GER | 124 |
8. | Koch Martin | AUT | 122 |
9. | Solem Morten | NOR | 122 |
10. | Mechler Maximilian | GER | 122 |
11. | Widhoelzl Andreas | AUT | 122 |
12. | Zonta Peter | SLO | 121.5 |
13. | Schwarzenberger R. | AUT | 120 |
14. | Hautamaeki Jussi | FIN | 119.5 |
15. | Kokkonen Akseli | FIN | 119 |
16. | Kiuru Tami | FIN | 119 |
17. | Kofler Andreas | AUT | 118.5 |
18. | Goldberger Andreas | AUT | 118 |
19. | Funaki Kazuyoshi | JPN | 117.5 |
20. | Stensrud Henning | NOR | 117.5 |
21. | Hansen Kim-Roar | NOR | 117 |
22. | Liegl Florian | AUT | 116.5 |
23. | Kasai Noriaki | JPN | 116 |
24. | Hocke Stephan | GER | 115.5 |
25. | Spaeth Georg | GER | 115.5 |
26. | Korniłow Denis | RUS | 115 |
27. | Bardal Anders | NOR | 114 |
28. | Ingebrigtsen Tommy | NOR | 114 |
29. | Romoeren Bjoern Einar | NOR | 114 |
30. | Pikl Primoz | SLO | 113.5 |
31. | Tachtahunow Asan | KAZ | 113.5 |
32. | Kuettel Andreas | SUI | 113.5 |
33. | Schmitt Martin | GER | 113.5 |
34. | Choi Yong Jik | KOR | 112.5 |
35. | Ljoekelsoey Roar | NOR | 112 |
36. | Chedal Emmanuel | FRA | 111 |
37. | Ipatow Dimitrij | RUS | 110.5 |
38. | Eriksson Johan | SWE | 110 |
39. | Pochwała Tomasz | POL | 109.5 |
40. | Lindstroem Veli-Matti | FIN | 109.5 |
41. | Nagiller Christian | AUT | 108.5 |
42. | Steinauer Marco | SUI | 108 |
43. | Aren Andreas | SWE | 107.5 |
44. | Yamada Hiroki | JPN | 107.5 |
45. | Durand Florentin | FRA | 107 |
46. | Norcic Bine | SLO | 106.5 |
47. | Żaparow Radik | KAZ | 105 |
48. | Janda Jakub | CZE | 105 |
49. | Mesik Martin | SVK | 104.5 |
50. | Ammann Simon | SUI | 104.5 |
51. | Lappi Arttu | FIN | 104 |
52. | Mazoch Jan | CZE | 104 |
53. | Bolognani Alessio | ITA | 103 |
54. | Tajner Tomisław | POL | 102 |
55. | Kang Chil Gu | KOR | 101 |
56. | Ritzerfeld Joerg | GER | 101 |
57. | Vogel Marc | SUI | 100.5 |
58. | Bachleda Marcin | POL | 100.5 |
59. | Herr Alexander | GER | 98.5 |
60. | Miyahira Hideharu | JPN | 98 |
61. | Radelj Jure | SLO | 97 |
62. | Kreuzer Christoph | NED | 95.5 |
63. | Matura Jan | CZE | 95 |
64. | Anisimow Maksim | BLR | 86 |
65. | Dessum Nicolas | FRA | DNS |
Wyniki II serii treningowej | |||
l.p. | skoczek | kraj | odl. |
1. | Hautamaeki Matti | FIN | 128,5 |
2. | Hannawald Sven | GER | 128 |
3. | Ahonen Janne | FIN | 127 |
4. | Hoellwarth Martin | AUT | 126 |
5. | Pettersen Sigurd | NOR | 125.5 |
6. | Kiuru Tami | FIN | 125 |
7. | Kasai Noriaki | JPN | 124 |
8. | Solem Morten | NOR | 123.5 |
9. | Hautamaeki Jussi | FIN | 123.5 |
10. | Małysz Adam | POL | 123.5 |
11. | Ipatow Dimitrij | RUS | 123 |
12. | Koch Martin | AUT | 122.5 |
13. | Widhoelzl Andreas | AUT | 122 |
14. | Mechler Maximilian | GER | 121 |
15. | Kokkonen Akseli | FIN | 119.5 |
16. | Romoeren Bjoern Einar | NOR | 119.5 |
17. | Goldberger Andreas | AUT | 118.5 |
18. | Ljoekelsoey Roar | NOR | 118.5 |
19. | Korniłow Denis | RUS | 118 |
20. | Zonta Peter | SLO | 118 |
21. | Schwarzenberger R. | AUT | 116.5 |
22. | Liegl Florian | AUT | 116 |
23. | Ingebrigtsen Tommy | NOR | 116 |
24. | Stensrud Henning | NOR | 115.5 |
25. | Bardal Anders | NOR | 115.5 |
26. | Ritzerfeld Joerg | GER | 115 |
27. | Nagiller Christian | AUT | 114.5 |
28. | Chedal Emmanuel | FRA | 114 |
29. | Funaki Kazuyoshi | JPN | 114 |
30. | Spaeth Georg | GER | 114 |
31. | Uhrmann Michael | GER | 114 |
32. | Anisimow Maksim | BLR | 113 |
33. | Schmitt Martin | GER | 113 |
34. | Tajner Tomisław | POL | 112.5 |
35. | Hansen Kim-Roar | NOR | 112 |
36. | Lindstroem Veli-Matti | FIN | 112 |
37. | Pikl Primoz | SLO | 111 |
38. | Hocke Stephan | GER | 110.5 |
39. | Mazoch Jan | CZE | 110 |
40. | Miyahira Hideharu | JPN | 110 |
41. | Kofler Andreas | AUT | 110 |
42. | Aren Andreas | SWE | 109.5 |
43. | Herr Alexander | GER | 108 |
44. | Matura Jan | CZE | 107.5 |
45. | Bachleda Marcin | POL | 107 |
46. | Vogel Marc | SUI | 106.5 |
47. | Bolognani Alessio | ITA | 106 |
48. | Kuettel Andreas | SUI | 106 |
49. | Mesik Martin | SVK | 105.5 |
50. | Lappi Arttu | FIN | 105.5 |
51. | Choi Yong Jik | KOR | 105.5 |
52. | Kang Chil Gu | KOR | 105.5 |
53. | Janda Jakub | CZE | 105.5 |
54. | Żaparow Radik | KAZ | 104.5 |
55. | Pochwała Tomasz | POL | 104.5 |
56. | Durand Florentin | FRA | 104 |
57. | Tachtahunow Asan | KAZ | 102.5 |
58. | Radelj Jure | SLO | 102.5 |
59. | Norcic Bine | SLO | 100.5 |
60. | Ammann Simon | SUI | 100 |
61. | Eriksson Johan | SWE | 99 |
62. | Steinauer Marco | SUI | 94.5 |
63. | Kreuzer Christoph | NED | 93.5 |
64. | Yamada Hiroki | JPN | 79 |
65. | Dessum Nicolas | FRA | DNS |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 19:56 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |