Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
31
lipiec 2018
Najbliższe zawody
21.07.2018, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP druż.

Za nami letnia edycja typera. Cieszył on się nieco mniejszym powodzeniem niż edycja zimowa. Tej zimy kolejna - trzecia edycja!

W klasyfikacji generalnej lata dominowali dwaj typujący: Glon i Lizakowaty. Walka o zwycięstwo toczyła się prawie do ostatniego konkursu. Lepszy okazał sie Glon, który na swoim koncie zgromadził 6605 punktów.

Był on najlepszy także w klasyfikacji medalowej, w której aż 10 razy uplasował się na podium. Siedem razy typował najlepiej ze wszystkich. Dodatkowo wygrał mniejsze klasyfikacje - Letniej GP mężczyzn i Letniej GP kobiet.

Pozostali triumfatorzy klasyfikacji to: Skigirl, która wygrała LGP drużynowe, misiek180 - triumfator Letniego CoC, oraz Lizakowaty - zwycięzca najtrudniejszej klasyfikacji, czyli FIS Cupu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, wygranym gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w zimowej edycji, w której przewidujemy nagrody rzeczowe. Szczegóły podamy wkrótce.

TYPER »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« październik 2013 - wszystkie artykuły
Komentarze
DragonL
Gratulacje dla wszystkich i tych wygranych i tych lekko przegranych;) Prawdziwy sezon już niedługo. Podziekowania za zdrową, twardą, ale miłą rywalizację dla Glona i korusa. Ja cieszę sie z wysokiego 2. miejsca w prestiżowej klasyfikacji LGP mężczyzn, blisko było też do 5. miejsca w klasyfikacji generalnej, zabrakło o włos;) Ale to tylko zabawa i tak należy ją traktować, a że są przy tym emocje tym lepiej. Pozdrawiam wszystkich i czekam z niecierpliwością na sezon zimowy.
(19.10.2013, 09:29)
rwgobo
Aha i oczywiście gratulacje dla zwyciezców wszystkich kategorii.
(09.10.2013, 10:17)
rwgobo
Ja do ostatnich zawodów prowadziłem w PK, ale niestety spadłem na 3 miejsce co i tak uważam za zyciowy sukces. W generalce - 4., chciaż przez moment byłem liderem. Fajne uczucie. Tak czy inaczej dzieki wszystkim za świetną zabawę.
(09.10.2013, 10:16)
Ada
Czyli za letni nie będzie nagród? Szkoda, ale typer to fajna zabawa.
Mam nadzieję, że zimą będzie więcej klasyfikacji, w tym np. Kontynentalny i FIS Cup kobiet.
(08.10.2013, 13:15)
Kufr
Celkowo 49., w LGP 16. (2x sriebro)
(04.10.2013, 23:05)
.
Przepraszam za off-topic, ale ważna informacja - ze względu na przebudowę Letalnicy (opóźnienia) finałowe konkursy na bloudkovej velikance - proszę w miarę szybko napisać.
(04.10.2013, 20:56)
Dawid123456
Ja niestety kilka konkursów odpuściłem, i z tego co pamiętam musiałem się przebijać z setnego miejsca, a wylądowałem na 36, wygrywając dwa typowania. Czasami naprawdę trudno było wskazać pierwszą 5, z powodów słabszej obsady, ale właśnie dzięki takim konkursom Typer jest taki fajny :)
W zimie już mam nadzieję, że będę typował wszystko i powalczę o czołowe lokaty :P
Pozdrowienia dla wszystkich typujących, gratulacje dla zwycięzców :)
(04.10.2013, 19:34)
Adam
Typer jest super :)))
(04.10.2013, 15:18)
axl99
20. miejsce.. Jest dobrze :D
Dziękuję za wspólną zabawę i już czekam na zimowy typer ;)
(04.10.2013, 14:42)
korus
De facto to mój debiut w typowaniu na poważnie (ubiegłej zimy coś tam typowałem, ale to parę konkursów) i wyszło naprawdę powyżej moich oczekiwań. Myślałem sobie, fajnie będzie znaleźć się w szóstce, a tu proszę. Dziękuję za naprawdę udaną rywalizację i gratuluję bezkonkurencyjnemu Glonowi, a także DragonowiL za dobrą atmosferę :)
(04.10.2013, 13:45)
Sebek99pl
Na początku typowałem i szło mi całkiem nieźle, ale od konkursów w Japonii odechciało mi się przez to że było dużo skoczków wziętych z kapelusza ;)
(04.10.2013, 13:38)
Glon
Dziękuje wszystkim za wspólną zabawę w typera :))
A DragonowiL dziękuję za doping w ostatnich konkursach.
(04.10.2013, 13:06)